Odpowiednie zaaranżowanie wnętrza nie jest prostym zadaniem, ale z fachową pomocą może okazać się twórczym wyzwaniem, którego efekt końcowy przyniesie Państwu wiele satysfakcji. Ponieważ zależy nam na przemyślanych decyzjach i Państwa pewności co do słuszności dokonanego wyboru, stworzyliśmy sprawdzoną procedurę postępowania, która przez lata działalności firmy w pełni zdała egzamin i gwarantuje efektywną współpracę z naszymi klientami.

 • Wizyta w punkcie handlowym

  Wizyta w naszym salonie, dzięki możliwości obejrzenia ekspozycji, może być dla Państwa źródłem ciekawych inspiracji, a fachowa obsługa będzie służyć pomocą i doradztwem. Na tym etapie poznają Państwo pełną gamę dostępnych u nas materiałów (blaty, forniry i lakiery), a także praktyczne rozwiązania naszych nowoczesnych systemów meblowych. Zachęcamy Państwa do zabrania ze sobą planu przestrzeni (własny pomiar lub plany dewelopera), dzięki czemu nasz handlowiec będzie mógł stworzyć wstępny projekt, a następnie wycenę.
 • Wizyta pomiarowa

  Po akceptacji wstępnej wyceny kolejnym krokiem jest wizyta u Państwa naszego projektanta w dogodnym dla Państwa terminie. Projektant przyniesie ze sobą próbki różnych materiałów oraz dokona pomiaru pomieszczeń, w których mają pojawić się wybrane przez Państwa meble. Podczas wizyty zostanie również dokonana analiza projektu wstępnego oraz zostaną Państwu przedstawione optymalne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.
 • Etap projektowania

  Po dokonanym pomiarze projektant przygotowuje wizualizację 3D, co nie wyklucza możliwości wprowadzania kolejnych zmian na Państwa życzenie. Elastyczne traktowanie projektu we wstępnej fazie jego powstawania skutkuje doprecyzowaniem Państwa wizji. Skrupulatnie omawiamy kwestie na pozór mniej istotne, jak np. rodzaj zawiasów czy uchwytów, w rzeczywistości wpływające na całokształt projektu. Dysponujecie Państwo również możliwością zamówienia próbki koloru np. lakieru lub forniru.
 • Umowa

  Po ustaleniu szczegółów projektu zapraszamy na spotkanie w celu podpisania umowy. Jest to już tylko formalność. Otrzymujecie Państwo pełną dokumentację w postaci załączników graficznych (zwymiarowane wydruki: rzut, widoki, perspektywa) i kalkulację. Na tym etapie prosimy o zapoznanie się z kartą techniczną wyrobów (zbiór informacji o własnościach materiałów i o standardach firmy). Karta techniczna wyrobów umowa-montażowo budowlana Umowa - Konsument
 • Produkcja

  Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki rusza produkcja Państwa mebli. W przypadku mebli jednostkowych większość prac jest wykonywana ręcznie, dzięki czemu wyrób jest bardzo starannie dopracowywany. W przypadku zabudowy stałej, montowanej w domu klienta, sytuacja jest odwrotna − czynnik ludzki ograniczamy do minimum, wykorzystując numerycznie sterowane maszyny. Eliminuje to możliwość popełnienia błędu.
 • Montaż

  Współpracujemy tylko z doświadczonymi ekipami montażystów, którzy znają specyfikę wykonywanych przez naszą firmę prac. Dbają oni o zabezpieczenie pomieszczeń, a ponadto są przygotowani na konieczność dokonania drobnych korekt, co w przypadku mebli na miarę czasem jest niezbędne.
 • Powrót

  Niewątpliwie dumą naszej firmy jest posiadanie grona zadowolonych klientów, usatysfakcjonowanych poziomem świadczonych przez nas usług i powracających do nas z kolejnymi zamówieniami. Niemniej nieustannie staramy się docierać z naszą ofertą do coraz szerszego kręgu odbiorców – nasi projektanci są cały czas do Państwa dyspozycji, wystarczy umówić się w wybranym terminie i dogodnej dla Państwa lokalizacji. Karta techniczna wyrobów umowa-montażowo budowlana Umowa - Konsument